O GRĂDINIȚĂ DE SUFLET

Constituită ca o grădiniţă de suflet, pe fundamentul valorilor noastre: calitate, seriozitate şi consecvenţă, grădiniţa reuneşte atât condiţiile optime ale clădirii cât şi o calitate educaţională izvorâtă din investiţia emoţională şi din selecţionarea oamenilor de calitate, din exemplele pozitive ale familiei, partenerilor profesionişti, ale comunităţii.

Află mai multe

O GRĂDINIȚĂ DE SUFLET

Află mai multe

Fă cunoștință cu echipa noastră

CĂTĂLINA MIHAELA BARABAȘ
CĂTĂLINA MIHAELA BARABAȘManager
ALEXANDRA NARTEA
ALEXANDRA NARTEAProfesor Învățământ Preșcolar
Master în Inovare Culturală.
Studii Universitare de licență – „Facultatea de Litere”, secția Română-Engleză.
Student „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, Specializarea „Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar”.
FLORINA ROXANA NASIE
FLORINA ROXANA NASIEEducator
ELENA POTOCEA
ELENA POTOCEAEducator
Liceul Pedagogic. Studii Universitare de licență – „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, specializare Psihopedagogie Specială
Vezi toată echipa

Fă cunoștință cu echipa noastră

CĂTĂLINA MIHAELA BARABAȘ
CĂTĂLINA MIHAELA BARABAȘManager
ALEXANDRA NARTEA
ALEXANDRA NARTEAProfesor Învățământ Preșcolar
Master în Inovare Culturală. Studii Universitare de licență – „Facultatea de Litere”, secția Română-Engleză. Student „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, specializarea „Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar”.
FLORINA ROXANA NASIE
FLORINA ROXANA NASIEEducator
ELENA POTOCEA
ELENA POTOCEAEducator
Vezi toată echipa
COPII ÎNSCRIȘI
SPECIALIȘTI
ACTIVITĂȚI
PĂRINȚI FERICIȚI
COPII ÎNSCRIȘI
SPECIALIȘTI
ACTIVITĂȚI
PĂRINȚI FERICIȚI

Activitățile noastre

Află totul despre activitățile noastre

Activitățile noastre

Află totul despre activitățile noastre

Alimentația

• Un aspect esențial pentru noi este hrana oferită celor mici. Calitatea alimentelor de acasă se va regăsi în meniurile de la grădiniță, care sunt special concepute de un nutriționist, pentru un aport complet de nutrienți.
  • Asigurând astfel o alimentație sănătoasă, copiii vor învăța de mici să se bucure de legume și fructe proaspete, de gustări și feluri principale preparate numai din ingrediente naturale, a căror calitate va contribui la o dezvoltare corespunzătoare. Grădinița dispune de bloc alimentar propriu, autorizat DSVSA, cu dotări moderne, iar pentru servirea mesei s-a amenajat o sală de mese dotată corespunzător pentru numărul de copii înscriși.

Alimentația

Tarife

PROGRAM SCURT

850LEI
  • 850 LEI (Taxă fixă) + 8 LEI / zi (mic dejun + gustare)
  • Program: 8:00 - 12:00

PROGRAM LUNG

1100LEI
  • 1100 LEI (Taxă fixă) + 23 LEI / zi (mic dejun, prânz + 2 gustări)
  • Program: 8:00 - 17:00

AFTER SCHOOL

800LEI
  • 800 LEI (Taxă fixă) + 20 LEI / zi (prânz + gustare)
  • Program: 12:00 - 17:00
  • Maximum 20 copii
  • Transport de la școală
  • Masă de prânz și gustare
  • Activități extra: aerobic, înot, ski

IMPORTANT!

Cuantumul mesei se va calcula în funcție de numărul de zile ale lunii (20,21 sau 22), însemnând că poate varia!

TRANSPORT

270-300 LEI
  • Tariful transportului diferă în funcție de distanță

Tarife