Fă cunoștință cu echipa noastră

CĂTĂLINA STAN
CĂTĂLINA STANManager
Studii Universitare de licență – „Facultatea de Management”, Universitatea Spiru Haret
FLORINA ROXANA NASIE
FLORINA ROXANA NASIEEducator
ELENA POTOCEA
ELENA POTOCEAEducator
Liceul Pedagogic. Studii Universitare de licență – „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, specializare Psihopedagogie Specială
ALEXANDRA NARTEA
ALEXANDRA NARTEAEducator
Master în Inovare Culturală.
Studii Universitare de licență – „Facultatea de Litere”, secția Română-Engleză.
Student „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, Specializarea „Pegagogia Învățământului Primar și Preșcolar”.
ANDREEA PREDICA
ANDREEA PREDICAEducator
Studii Universitare de Licență „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, Specializarea „Pegagogia Învățământului Primar și Prescolar”, Universitatea Transilvania, Brașov
ANA SANDU
ANA SANDUPsiholog
Master în domeniul Psihologie, program de studii Consiliere educațională.
DR. STANCA FODOR
DR. STANCA FODORMedic primar
SILICA CIANGĂU
SILICA CIANGĂUBucătar
Certificat de absolvire a Învățământului de 10 ani, Liceul Agro-Industrial, Călărași. Certificat de absolvire a Cursurilor de Igienă, eliberat în conformitate cu prevederile Ordinului Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației. Diplomă de formare bucătar.
LAURA SZEKELY
LAURA SZEKELYLucrător bucătărie
Absolventă 8 clase, Școala Generală Nr. 10, Brașov.
SILVIU DAN JUGĂNARU
SILVIU DAN JUGĂNARUȘofer autoturisme și camionete
Bacalaureat – „Grup Școlar Industrial” Brașov, profil Mecanica
CLAUDIA GARBOAN
CLAUDIA GARBOANÎngrijitor copii
Școala Profesională Nr.9, Brașov, calificare Confecționer Îmbrăcăminte, Mecanic Întreținere. Certificat de absolvire a Cursurilor de Igienă, eliberat în conformitate cu prevederile Ordinului Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației.
ANA MARIA BARLA
ANA MARIA BARLAÎngrijitor copii
Liceul Tehnologic Victor Jinga, Brașov. Certificat de absolvire a Cursurilor de Igienă, eliberat în conformitate cu prevederile Ordinului Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației.
SILVIA VIERU
SILVIA VIERUFemeie de serviciu

Fă cunoștință cu echipa noastră

CĂTĂLINA STAN
CĂTĂLINA STANManager
FLORINA ROXANA NASIE
FLORINA ROXANA NASIEEducator
ELENA POTOCEA
ELENA POTOCEAEducator
ALEXANDRA NARTEA
ALEXANDRA NARTEAEducator
Master în Inovare Culturală. Studii Universitare de licență – „Facultatea de Litere”, secția Română-Engleză. Student „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, specializarea „Pegagogia Învățământului Primar și Preșcolar”.
ANDREEA PREDICA
ANDREEA PREDICAEducator
Studii Universitare de licență – „Facultatea de Litere”, domeniul Studii Culturale, specializarea Studii Americane. Studii Universitare de Licență „Facultatea de Psihologie și Științele Educației”, specializarea „Pegagogia Învățământului Primar și Preșcolar”, Universitatea Transilvania, Brașov
ANA SANDU
ANA SANDUPsiholog
Master în domeniul Psihologie, program de studii Consiliere educațională. Studii Universitare de licență – „Facultatea de Psihologie și Pedagogie” Brașov.
DR. STANCA FODOR
DR. STANCA FODORMedic primar
SILICA CIANGĂU
SILICA CIANGĂUBucătar
LAURA SZEKELY
LAURA SZEKELYLucrător bucătărie
Absolventă 8 clase, Școala Generală Nr. 10, Brașov. Certificat de absolvire a Cursurilor de Igienă, eliberat în conformitate cu prevederile Ordinului Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației.
SILVIU DAN JUGĂNARU
SILVIU DAN JUGĂNARUȘofer autoturisme și camionete
Bacalaureat – „Grup Școlar Industrial” Brașov, profil Mecanică.
CLAUDIA GARBOAN
CLAUDIA GARBOANÎngrijitor copii
ANA MARIA BARLA
ANA MARIA BARLAÎngrijitor copii
SILVIA VIERU
SILVIA VIERUFemeie de serviciu

Înscrie-ți micuțul chiar astăzi!

Înscriere

Înscrie-ți micuțul chiar astăzi!

Înscriere